Nepsi i shtatzanisë filloi, Afërdita Dreshaj tregon ushqimin të cilit nuk i reziston dot!

Afërdita Dreshaj dhe i shoqi, Jakub Kindl po përjetojnë momentet më të bukura. Familja e tyre tashmë është e plotë me bebushin që po vjen.

 

View this post on Instagram

 

Happy Halloween 🎃 #nerds

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

Modelja është në muajin e pestë të shtatzanisë, dhe ndonëse barku nuk i dukej fare ( aq sa disa ndjekës e vunë në dyshim që pret vërtet një fëmijë), nepsi i ka nisur. Po cfarë i shijon më shumë në këtë periudhë? Epo, as Afërdita duket nuk po i bën dot ballë tundimit të ëmbëlsirave. Ajo ndau në Instastory foton e një kutie plot me “donuts”, në të cilën shkruan: “Bebi i kërkoi”! Një shfajësim mjaft i këndshëm, apo jo.

Previous ArticleNext Article