Veshja “casual” gjatë gjithë ditës: 5 ide për veshjen pranverore

Jo vetëm xhinse, atlete dhe bluza: Influencueset rilexojnë kodet e modës të stilit rastësor duke propozuar kombinime të reja në llogaritë e tyre në Instagram. Periudha historike që po përjetojmë e ka vënë në provë krijimtarinë tonë, ku përsëritja e veshjeve dhe aksesorëve plotëson formulat e reja të stilit të përshtatura me përditshmërinë e re. Dëshira për shumëllojshmëri i shtohet rutinës së përditshme dhe ndryshimi i sezonit ofron një mundësi të re rinovimi. Ditët e ngrohta po vijnë: trikot e leshit mund të zëvendësohen me jelekë të thurur. Më në fund pantoflat, vetëm në versionin luksoz, për tu veshur brenda dhe jashtë shtëpisë.

Cardigan + sytjena dantelle + fund sateni 

Triko linoje + xhinse të ngushta + rrip/zinxhir

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Camille Charriere (@camillecharriere)

Kostum me ngjyra kaki + pantofla me gure

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VERONICA GIOMINI (@veronica_giomini)

Jelek leshi + bluzë + pantallona lëkure

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erika Boldrin (@erika_boldrin)

Këmishë xhaket + bluzë + xhinse + pantofla me push

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Linda Tol (@lindatol_)

 

Previous Article