4.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Mars, 2023
spot_imgspot_img

“Baba i tmerrshëm”, Pique lë fëmijët në shi: “Nuk i ndihmoi as me valixhet” (VIDEO)

Jeta e Shakirës dhe Piques i intereson shumë më tepër mediat e huaja tashmë që ata janë ndarë. Ata mund të kenë rrugë të ndryshme, por dy fëmijët e tyre, që jetojnë me yllin kolumbian, i ruajnë kontaktet me ish-lojtarin e Barcelonës.

Në 24 orët e fundit, një video që po bën xhiron e internetit ka “shënjestruar” Pique dhe mënyrën se si ai kujdeset për djemtë e tij, Sasha dhe Milan, thote Telegrafi. Një nga gazetarët që rrinte jashtë shtëpisë së Shakira-s i pa dy djemtë e vegjël që enden në shi, pak pasi babai i tyre i zbriti në një distancë të shkurtër nga shtëpia e këngëtares.

Media ‘Europa Press’ publikoi një video ku shfaqen dy fëmijët duke zbritur nga makina e Piques për të hyrë në shtëpinë e nënës së tyre. Por atyre u është dashur të presin shumë për të hyrë në shtëpi dhe për pasojë janë lagur shumë nga shiu, pasi në Barcelonë ishte mot mjaft i keq. Fëmijët qëndruan në rrugë derisa u hap dera dhe Pique u largua me makinë sapo ata hynë në shtëpi.

“Sa baba i tmerrshëm, nuk i ndihmon me valixhet, nuk i thotë mirupafshim me dashuri dhe Milani i gjorë mezi e mbante valixhen”, thotë një ndjekës.  “Çfarë babai është ai… kaq i çmendur.., komentoi një tjetër.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit