0.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Mars, 2023
spot_imgspot_img

“Me Ty”, publikohet videoja zyrtare e këngës së Luizit dedikuar Kiarës!

Prej disa ditësh Luizi i ka paraprirë një surprize të madhe që e pret Kiarën për Shën Valentin. Dhe teksa të gjithë fansat ishin kureshtarë për surprizën e madhe që ai do të bënte, disa orë para spektaklit është publikuar kënga që Luizi i ka dedikuar Kiarës.

Kënga titullohet “Me ty” dhe faqja zyrtare në Instagram e “Big Brother VIP” së bashku me këngën ka publikuar edhe videon e cila përmban momentet më të bukura të Luizit dhe Kiarës në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, por gjithashtu pamje nga momenti kur këngëtari ka regjistruar këngën.

“Pritjes i erdhi fundi mesa duket Luizi ka vendosur të përkthejë të gjitha ndjenjat e tij në një këngë”, shkruhej në faqen zyrtare në Instagram të “Big Brother VIP”.

Mbetet për t’u parë se si do ta presi Kiara këtë surprizë të bukur nga i dashuri i saj. Sot sikurse mëngjësi nisi bukur për moderatoren, ku u zgjua mes puthjve dhe deklaratve të ëmbla nga Luizi, edhe mbremja do të jetë e tillë.

 

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit