11.5 C
Tirana
E hënë, 20 Mars, 2023
spot_img

Arbana ofendon banorët e BBVA? Çfarë shkroi moderatorja!

Arbana Osmani dhe Sara Hoxha po punojnë krah njëra-tjetrës në këtë edicion të dytë të Big Brother Vip.

Janë përgjatë gjithë kohës janë duke shkëmbyer ide për të realizuar një program sa më të arrirë, thote Express. Ndërkohë, ajo që tërhoqi vëmendjen së fundi ishte një foto që Arbana Osmani ka postuar mbrëmë krah producentes Sara Hoxha me mbishkrimin: ”Me pupla se normal punojmë në kopsht zoologjik”!

Menjëherë, nisën hamendësimet se për cilin ambjent e ka pasur fjalën. Si dhe pyetjet nëse ky lloj përkufizimi i referohej shtëpisë së famshme dhe banorëve të saj. Arbana është shprehur shpeshherë edhe gjatë primeve  “O zot më jep fuqi”… Mesa duket banorët e këtij viti nuk janë fort të menaxhueshëm, thotë Express.…

Osmani ka qenë prej shumë vitesh prezantuese e Big Brother Albania, dhe pavarësisht rolit të saj tek “Dua të të bëj të lumtur”, shumë njerëz vazhdojna ta identifikojnë kryesisht si moderatoren e BBV.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit