11.5 C
Tirana
E martë, 21 Mars, 2023
spot_img

UFO dhe alienë? Koleksioni i ri i Kim Kardashian del më 21 shkurt!

Ditët e fundit, tema e UFO-ve dhe alienëve ka qenë kryefjala e të gjithëve, falë qeverisë amerikane dhe kanadeze që njoftuan rrëzimin e tre objekteve të paidentifikuara, një çështje që u bë virale në rrjetet sociale dhe i bëri fansat të mendojnë për mundësinë e një takimi me qenie jashtëtokësore.

Edhe pse qeveritë kanë theksuar se objekte të tilla janë bërë me shumë gjasa nga njerëzit dhe jo me origjinë aliene, është fakt që tema u bë sërish në modë. Aq shumë që biznesmenia dhe modelja Kim Kardashian përfitoi nga aktualiteti për të dhënë një pamje paraprake të koleksionit të ri të rrobave të banjës të markës së saj SKIMS, i cili, çuditërisht, përdor temën jashtëtokësore.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

Kardashian është një specialiste për të përfituar nga tendencat për të krijuar publicitet për veten dhe zakonisht ia del mbanë. Kështu, ajo përfitoi nga e gjithë kjo dhe postoi imazhe me UFO në llogarinë e saj dhe të SKIMS në Instagram, një pamje paraprake të koleksionit të ri, i cili do të dalë në shitje duke filluar nga 21 shkurti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SKIMS (@skims)

“E di që keni pritur… @SKIMS Swim më në fund po kthehet! Bëhuni gati për lançimin tonë më të madh ndonjëherë me stile dhe ngjyra krejtësisht të reja nga kjo botë që duhet t’i shihni për t’i besuar, më 21 shkurt”, thuhet në postim. Fushata u fotografua nga regjisori Harmony Korine.

Në imazhe, Kim shfaqet me disa modele të veshura me bikini spektakolare, por ato kanë kokë aliene, kështu që miliona fansa të saj kanë bërë shaka se në fakt është ajo që qëndron pas pamjeve.

 

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit