KreuCelebrity

5 atlete për 5 xhinse: ja cilat janë kombinimet që duhet të provoni!

5 atlete për 5 xhinse: ja cilat janë kombinimet që duhet të

Kombinimi "xhinse + atlete" është gjithmonë i preferuari ynë! Mund të mbështetemi gjithmonë në to: xhinset dhe atletet janë një kombinim thjesht i pamposhtur.

Dy veshje që vazhdojnë të kenë një vend të veçantë në zemrat tona (si dhe në gardërobat tona, padyshim) dhe që së bashku janë në gjendje të zgjidhin dilemat tuaja për situata të ndryshme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JULIE SARIÑANA (@sincerelyjules)

Stilimet e mundshme janë të pafundme, ashtu si modelet që të dyja këto veshje ofrojnë.

Nëse jeni duke kërkuar një frymëzim të ri për pranverën, këtu është një përmbledhje e kombinimeve super të testuara dhe shumë në modë, të cilat - jemi të sigurt - do t'ju japin kënaqësi të madhe.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF