KreuCelebrity

"Antonela ka ndërruar jetë", reagon ashpër ish konkurentja e Përputhen!

"Antonela ka ndërruar jetë", reagon ashpër ish

Antonela Berisha është përballur me një situatë të pazakontë: Në një video që po qarkullon në rrjete sociale, thuhet se ish konkurrentja e Përputhen ka ndërruar jetë, e kjo ka panikosur shumë ndjekës.Vetë Antonela ka bërë një reagim të ashpër në rrjete sociale, teksa paralajmëron se nuk do ta lërë me kaq, por do të ndërmarrë procedura penale për autorët.

"Antonela ka ndërruar jetë", reagon ashpër ish

"Ma derguan disa persona kete lajmin dhe gjithashtu me erdhen shume mesazhe, nuk e di si mund te shkojne palaçot deri ne kete nivel per klikime. Shume here jane vendosur lajme te rreme per mua neper portale por kete here nuk do hesht, do ndermarr procedura penale per kushdo qofshi ju", ka shkruar ajo.

"Antonela ka ndërruar jetë", reagon ashpër ish

Përhapja e lajmeve të rreme në rrjetet sociale për VIP-at, është kthyer në një problem, duke shqetësuar seriozisht mjaft prej tyre.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF