KreuCelebrity

Ashley Benson bëhet nënë për herë të parë!

Ashley Benson bëhet nënë për herë të parë!

Ylli i "Pretty Little Liars" Ashley Benson ka mirëpritur fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Brandon Davis. Ashley e konfirmoi lajmin duke postuar një foto të dorës së porsalindurit në Instagram më 29 shkurt, së bashku me një emoji me zemër rozë.

Ndërsa 34-vjeçarja e ka mbajtur rrugëtimin e saj të shtatzënisë larg vëmendjes, në janar ajo foli për kapitullin e saj të ri. Siç tha Ashley për LADYGUNN, ajo e di se "të jesh prind do të ndryshojë gjithçka".

Ashley Benson bëhet nënë për herë të parë!

Megjithatë, ajo mezi priste të takonte të voglin e saj, teksa asokohe shtoi se, “Jam gati që ajo të dalë tani”.

Mirëpritja e foshnjës së tyre nuk ka qenë hapi i vetëm i madh që kanë bërë kohët e fundit Ashley dhe Brandon. Në nëntor, media të shumta raportuan se ata u martuan. Dhe Ashley ka vënë në dukje se që në fillim të lidhjes e ndjeu se dashuria e tyre do të përfundonte në martesë.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF