KreuCelebrity

"Dashuri e madhe", por Blero nuk gjen rehat: "Nuk ia vlen", ndahet dhe nga e dashura e fundit?!

"Dashuri e madhe", por Blero nuk gjen rehat: "Nuk ia vlen",

Dukej shume i permalluar per te dashuren e re kur ishte ne BBVK; Pas pjesëmarrjes në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova ku u largua me dëshirë, Blero zbuloi shumë gjëra nga jeta e karriera profesionale. Ai pati folur shpesh edhe për të dashurën e tij të re, e cila jashtë jashtë, por që me origjinë është shqiptare.

"Dashuri e madhe", por Blero nuk gjen rehat: "Nuk ia vlen",

Dukej sikur gjerat shkonin kaq mire mes tyre, kur këngetari i njohur papritur tregoi se është ndarë edhe nga e dashura e tij e fundit. Këtë e ka konfirmuar vetë ai përmes një insta story, ku ka thënë se është ‘single’. Postimi i tij lindte vend poer mjaft dyshime. “Qëndroni beqar derisa dikush të komplimentojë jetën tuaj në një mënyrë që ta bëjë më mirë sa të mos jeni beqar. Nëse jo. Nuk ia vlen”, ka shkruar ai.

Kujtojmë se Blero është ndarë edhe nga aktorja Teuta Krasniqi dhe modelja Afrona Dika.

"Dashuri e madhe", por Blero nuk gjen rehat: "Nuk ia vlen",

 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF