KreuCelebrity

Detajet e apartamentit të ri luksoz të Romeo Beckham, përfshirë dhuratën që i bëri Lionel Messi!

Detajet e apartamentit të ri luksoz të Romeo Beckham,

David Beckham mbetet një nga futbollistët më të njohur në botë, pavarësisht se ka dalë në pension më shumë se 10 vjet më parë, por ka arritur të ketë vëmendjen e publikut së bashku me familjen e tij Victoria, Brooklyn, Romeo, Cruz dhe Harper.

Detajet e apartamentit të ri luksoz të Romeo Beckham,

David Beckham si president dhe bashkëpronar i klubit të MLS Inter Miami, ka grumbulluar një pasuri të konsiderueshme, aq sa fëmijët e tij nuk do të duhet të shqetësohen për të ardhmen e tyre.

Djali i tij Romeo Beckham tashmë është larguar nga shtëpia e prindërve të tij, e cila vlerësohet të ketë vlerën e afro 40 milionë dollarë, megjithatë, Romeo vendosi ta lërë, duke u transferuar në një apartament mjaft luksoz me të dashurën e tij Mia Regan.

Detajet e apartamentit të ri luksoz të Romeo Beckham,

Romeo Beckham aktualisht luan për ekipin e të rinjve të Brentfordit, kështu që spekulohet se apartamenti i tij i ri është në zonën e Londrës. Apartamenti i Romeos është i mbushur me shumë drita neoni dhe pajisje të tjera luksoze, të cilat mund t’i shohim nga fotot që ai dhe e dashura e tij kanë publikuar në rrjetet sociale.

Detajet e apartamentit të ri luksoz të Romeo Beckham,

Ajo që bie në sy ishte edhe një fanellë e Lionel Messi PSG e nënshkruar nga fituesi i Kupës së Botës, një kujtim i rrallë të cilën Romeo e ka kornizuar dhe e ka varur në mur, duke u bërë një nga gjërat e tij më të çmuara.

Detajet e apartamentit të ri luksoz të Romeo Beckham,

I lindur në vitin 2002, Romeo Beckham luan si sulmues dhe para se të bashkohej me Brentford B, ai luajti për Inter Miami II, i cili mori pjesë në divizionin e tretë të MLS midis 2021 dhe 2023, duke luajtur 26 ndeshje dhe duke shënuar vetëm dy gola.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF