KreuCelebrity

FOTO/ Dua Lipa, gati për lidhjen e radhës! Fatlumi është aktori i njohur!

FOTO/ Dua Lipa, gati për lidhjen e radhës! Fatlumi është

Dua Lipa mesa duket ka nisur një histori të re dashurie, tashmë me aktorin e njohur Callum Turner. Në eventin e premierës së serialit të ri televiziv “Masters of the Air” në Los Angeles, në mesin e yjeve ishin pjesë edhe Dua Lipa dhe aktori Callum Turner.

FOTO/ Dua Lipa, gati për lidhjen e radhës! Fatlumi është

Në një video që qarkullon në internet, Dua u pa me krahët e Callum-it teksa ndanë së bashku një moment privat larg festës.

 “Dua dhe Callum dukej se po kalonin një kohë të mrekullueshme së bashku. Ajo i kishte mbështjellë krahët rreth qafës së tij në një moment të qetë së bashku përpara se të ktheheshin në festë së bashku".

FOTO/ Dua Lipa, gati për lidhjen e radhës! Fatlumi është

“Nëse Callum ka arritur të rrëmbejë zemrën e Duas, ai është një njeri me fat. Jo vetëm që Dua është një nga yjet më të mëdha të muzikës në vendin tonë, por ajo është shumë e mrekullueshme dhe absolutisht e këndshme”, shkruan "The Sun" në artikullin dedikuar lidhjes së re të Dua Lipës.

Kujtojmë që lidhja e fundit e ylli të popit ishte me regjisorin francez Romain Gavras me të cilin shijoi edhe disa ditë pushimi në Shqipëri.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF