KreuCelebrity

E njihni? Bjondja bukuroshe e Hollivudit e transformuar: “U shëndosha 14 kg nga stresi”!

E njihni? Bjondja bukuroshe e Hollivudit e transformuar: “U shëndosha

Vitet e fundit, aktorja Rebel Wilson ka pësuar transformime spektakolare të pamjes, kryesisht për shkak të humbjes së peshës. Aktorja australiane humbi 35 kilogramë në vitin 2020.

E njihni? Bjondja bukuroshe e Hollivudit e transformuar: “U shëndosha
E njihni? Bjondja bukuroshe e Hollivudit e transformuar: “U shëndosha

Por së fundi, Rebel, 43 vjeç, tregoi përmes Instagramit se kishte shtuar 14 kilogramë.

E njihni? Bjondja bukuroshe e Hollivudit e transformuar: “U shëndosha

“Për shkak të stresit, sepse kam punuar shumë, kam shtuar 14 kilogramë! Më bën të ndihem e sëmurë... E di që nuk duhet, por ndihem keq”, ka shkruar ajo. “Jam shumë krenare për punën time në filmat e rinj dhe librin tim autobiografik. Por ngarkesa ishte shumë e madhe, dhe humba nga sytë stilin e jetesës së shëndetshme”.

E njihni? Bjondja bukuroshe e Hollivudit e transformuar: “U shëndosha

Rebel Wilson është parë së fundmi në plazh me të fejuarën e saj, Ramona Agruma. Ndërsa partnerja ka preferuar një palë rrobabanjo dy-pjesëshe, Rebel u shfaq me një kostum banje të plotë, që i mbulonte barkun.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF