KreuCelebrity

E papritur: Kush është personazhi i njohur që i shtohet listës së ‘BBV3’!

E papritur: Kush është personazhi i njohur që i shtohet

13 janari po afron, dhe ndersa tashme e dime me siguri se drejtimi i BBV3 do t`i takoje Ledion Lecios, emrat e konkurenteve te programit ende nuk jane zbuluar qe te gjithe. E teksa Fifi ishte një ndër banoret me te perfolura ne shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ edicioni i dytë dhe u vu në qendër të vëmendjes, artisja nuk arriti të shkonte as në gjysmë finale të lojës. Duket se në këtë eksperiencë te vecante të formatit të famshëm, tashmë do të sfidojë veten partneri i saj, Adis Patushi.

E papritur: Kush është personazhi i njohur që i shtohet

Të paktën këtë ka lënë ai të nënkuptohet, pasi permes një postimi në Instastory, ka shkruar: “Shihemi së shpejti”, dhe në foto shihet logoja e “Big Brother VIP Albania”.

E papritur: Kush është personazhi i njohur që i shtohet

Disa muaj me pare, Fifi deklaronte se do të rifutej sërish në “Big Brother VIP”, nëse do të kishte mundësi. “Nëse do të ishte e mundur me u rikthye në kohë absolutisht do e bëja prapë si eksperiencë. Normalisht ndryshe por do e bëja.. sepse kjo eksperiencë më bëri ta gjej atë që unë po kërkoja me vite të tëra, dashurinë”, thoshte ajo.

E papritur: Kush është personazhi i njohur që i shtohet

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF