KreuCelebrity

Gjendja e rënduar e Erjolës, reagon Kejvina: "Mos u tallni se..."

Gjendja e rënduar e Erjolës, reagon Kejvina: "Mos u tallni

Momentet e ankthit qe Erjola Doçi përjetoi në shtëpinë e “Big Brother VIP”, duke shpërthyer në lote, u bene virale ne rrjet. Banorët e shokuar u munduan ta qetësonin, ndersa moderatorja perseriste se mund të jetë nën ndikimin e magjisë së zezë.

Gjendja e rënduar e Erjolës, reagon Kejvina: "Mos u tallni

Për këtë reagimet qenë të shumta e një të tillë e ka bërë edhe ish-konkurrentja, Kejvina Kthella. Në një postim në ‘Instastory’ ku shpreh mbështetjen ndaj Arjolës, ajo shkruan se njerezit nuk duhet te tallen me këtë situatë dhe se këto pamje nuk duhet të dalin në televizion.

Gjendja e rënduar e Erjolës, reagon Kejvina: "Mos u tallni

Postimi i plotë

Për çdo njeri që tallet me këtë situatë është njeriu më i shpifur edhe më i ulët që ekziston. Këto pamje as nuk duhet të dalin në televizor dhe as të përdoret gjendja emocionale e njeriut deri në këtë pikë për shoun tuaj. Duani njëri-tjetrin mbani afër njerëzit kur kalojnë pikërisht këto situata. Fund të ditës para se të jenë personazhe publiku janë njerëz. Jemi gjithashtu njësoj. Gjithë kalojnë trauma, episode të tilla, probleme etj etj!

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF