KreuCelebrity

Gjergj Kaçinari na prezanton me gruan e tij, dhe jep lajmin e ëmbël: së shpejti prindër!

Gjergj Kaçinari na prezanton me gruan e tij, dhe jep lajmin e

Gjergj Kaçinari është një nga artistët e rinj të vendit tonë më të talentuar, i cili gjithmonë ka preferuar që në publik të shfaqet vetëm më anën e tij profesionale, duke qenë shumë diskret për sa i përket jetës private.

Së fundmi si rrallë herë ai ka zgjedhur që të ndajë me ndjekësit e tij në rrjetin social Instagram dy lajme shumë të bukura.

Gjergj Kaçinari na prezanton me gruan e tij, dhe jep lajmin e

Ai ka zbuluar se është martuar, teksa ka ndarë një foto me bashkëshorten e tij, Tejdi Dushkaj Kaçinari, e bashkë me të edhe lajmin e bukur se ata së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë, partnerja e Gjergjit në foton e publikuar shihet se është në pritje të ëmbël. 

“Zonja dhe zotërinj, ju prezantoj me gruan time”, ka shkruar ai përkrah një fotoje ku ata duken shumë bukur në krahët e njëri-tjetrit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gjergj Kaçinari (@georgeorjoe)

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF