KreuCelebrity

I dashuri i Arta Kabashit qenka aktori i njohur shqiptar, për të cilin “çmenden” vajzat?!

I dashuri i Arta Kabashit qenka aktori i njohur shqiptar, për të

Ish-banorja e BBV3, Arta Kabashi u shpreh se ishte në një romancë, por nuk zbuloi identitetin e partnerit. Megjithatë, mediat u vunë në lëvizje dhe Revista Kosovarja pretendon se e zbuloi cili është ai: Sipas saj bëhet fjalë për aktorin e njohur Blerim Destani.

I dashuri i Arta Kabashit qenka aktori i njohur shqiptar, për të

“Po ia kam konfirmuar Meritonit me një gjest dhe i kam thënë që nuk dua të flas më tepër sepse mund të zbulohet pasi është personazh i njohur”, tha Arta në emisionin “Pardon My French”, ku ritheksoi se ai nuk është këngëtar. “Ajo që mund të them është se nuk është nga bota e muzikës.”

I dashuri i Arta Kabashit qenka aktori i njohur shqiptar, për të

Sipas Revistës Kosovarja, dyshja janë në një lidhje të qëndrueshme prej kohësh. Pas bujës së madhe në rrjet, këngëtarja ka dalë me një shpjegim për fansat. Arta mohoi të jetë në një romancë me Destanin dhe tani thekson se është beqare. “Unë jam single dhe mos shpërndani lajme fake”, tha në reagim Kabashi.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF