KreuCelebrity

“I vjetër dhe i çuditshme”: modelja e “Playboy” zbulon preferencat seksuale të DiCaprios: Ai mban kufje..

“I vjetër dhe i çuditshme”: modelja e

Ka shumë thashetheme rreth jetës së dashurisë së aktorit hollivudian Leonardo DiCaprio. Në veçanti, sa i përket “rregullit” të tij për të dalë vetëm me vajza nën 25 vjeç.

Modelja e “Playboy” Hieke Konings, 22 vjeçe, e cila ka pohuar se ajo ndau një puthje me yllin e Hollivudit Leonardo DiCaprio në një klub nate në Los Anxhelos, së fundmi ka dhënë një intervistë dhe ka pohuar se më pas aktori e kishte ftuar të shkonte në shtëpi, por ajo e refuzoi atë.

“Ai ka reaguar shumë i tronditur. Sigurisht, ai nuk ishte mësuar kur i thashë se nuk e njihja mjaftueshëm”, tha ajo. Hieke tha se ai i dha asaj përgjigjen me tri fjalë: “Unë e respektoj këtë gjë”. “Kështu ai iu drejtua një vajze tjetër dhe e mori në shtëpi”, shtoi modelja. Ajo shpjegoi se si menaxheri i Leos e solli atë në tryezën e yllit, duke thënë: “Leo dëshiron të flasë me ty”.

“I vjetër dhe i çuditshme”: modelja e

Hieke tha se ndërsa ajo nuk kishte fjetur me Leon, ajo kishte disa miq që kishin kaluar natën me të dhe pretenduan se ai kishte disa preferenca të dyshimta në dhomën e gjumit. “Një mike tha se ai i mbante kufjet gjatë seksit sepse nuk donte ta dëgjonte. Dhe një tjetër më tha se i vuri edhe një jastëk në kokë. Leo është shumë i çuditshëm dhe shumë i vjetër”, tha ajo.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF