KreuCelebrity

Katër shenjat e horoskopit që e nisin "super" mbarë muajin Mars!

Katër shenjat e horoskopit që e nisin "super" mbarë

Dashi, Shigjetari, Akrepi dhe Peshqit do të jenë shenjat e horoskopit më me fat në muajin mars. Ata do të jenë në gjendje të realizojnë qëllimet më të rëndësishme dhe t’i afrohen realizimit të ëndrrave të tyre të përjetshme.

Dashi

Përparim në karrierë, negociata të suksesshme, takime të rëndësishme dhe oferta premtuese sjell marsi për këtë shenjë, edhe pse keqbërësit dhe njerëzit ziliqarë mund të fillojnë të vendosin shkopinj në rrotat tuaja. Mundohuni të shmangni ndikimet negative. Qëndroni larg situatave konfliktuale në punë. Ju merrni mesazhe të rëndësishme nga universi përmes intuitës suaj, ndaj besoni. Është intuita ajo që do t’ju çojë në rrugën e gëzimit dhe do t’ju ndihmojë të shmangni vështirësitë dhe pengesat. Do të vijnë realizime fatale që do të kenë një ndikim të madh në të ardhmen tuaj të afërt.

Shigjetari

Do të keni një burim të fortë dhe të qëndrueshëm energjie. Astrologët ju këshillojnë të filloni të planifikoni, të shikoni jetën tuaj në mënyrë holistike. Kjo është një kohë e mirë për të vizualizuar ëndrrat tuaja. Në fillim të marsit, intuita juaj do të rritet – zbulime interesante ju presin.

Akrepi

Dikush do të përpiqet t’ju çojë në rrugë të gabuar, por mos e humbni besimin në aftësitë tuaja. Mos u ndikoni nga njerëzit që dyshojnë tek ju, mos u dorëzoni. Jini të guximshëm dhe shkoni drejt qëllimit tuaj. Është koha që kreativiteti të shprehet. Kujdesuni për shëndetin tuaj mendor dhe mos e humbisni mundësinë për të marrë gëzim dhe kënaqësi nga jeta.

Peshqit

A e kuptoni vlerën e vërtetë të asaj që keni në jetë? Disa gjëra janë vërtet të bekuara dhe të paçmueshme. Ndjenja e mirënjohjes do të ketë një ndikim të madh në jetën tuaj javën e ardhshme. Shpesh as që e kuptoni se keni aftësi të forta intuitive. Nëpërmjet praktikës së vizualizimit, do të bëheni më të vetëdijshëm për këto dhunti dhe do të mësoni t’i përdorni ato me mençuri. Mund të arrini një qëllim të rëndësishëm nëse ndiqni thirrjen e zemrës suaj.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF