KreuCelebrity

Konfirmohet? Olta Gixhari shtatzënë për herë të dytë!

 

Konfirmohet? Olta Gixhari shtatzënë për herë të

Dyshimet se Olta do të bëhet nënë sërish u hodhën pas paraqitjes së saj disa javë më parë në Tuz të Malit të Zi, për premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë” ku vihej re barku i saj i rrumbullakosur.

Konfirmohet? Olta Gixhari shtatzënë për herë të

Por lajmi është konfirmuar dhe Olta Gixhari është në pritje të ëmbël, shkruan Iconstyle. Së fundmi, Olta ishte edhe në Spanjë ku bëri disa analiza, moment të cilin e ndau edhe me ndjekësit në Instagram.

Konfirmohet? Olta Gixhari shtatzënë për herë të

Olta është sakaq nënë e një djali, i cili quhet Amar.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF