KreuCelebrity

“Kundër transformimeve”: Porosia që Manjola Nallbani u lë vajzave!

“Kundër transformimeve”: Porosia që Manjola Nallbani u

Manjola Nallbani ishte e ftuar tek "Ftesë në 5", ku permes 5 fotove te perzgjedhura ne studio, beri një përmbledhje të asaj sesi ka qenë për të viti 2023. Këngëtarja aq e dashur për publikun shqiptar rrëfeu se është kundër transformimeve. 

Për këtë arsye, sic tha, i kërkon dhe vajzave të mos ia rregullojnë fotot që publikon në “Instagram”. Eshtë e rëndësishme, tha ajo, që pavarësisht gjithckaje, të mbetemi me këmbë në tokë. Perpos të qenit ajo artistja në skenë, kryesorja që unë kam zgjedhur është të kem një familje, për të cilën unë jam njeriu me i rendesishëm. Më tej, ajo nuk i mbajti dot lotët kur ka dëgjoi video-mesazhin surprizë të së bijës, Sindit, e cila e quante “dielli i jetës”.

Manjola ka treguar gjithashtu se i ka dedikuar edhe një këngë bashkëshortit të saj, Sokol Tona, mes grimcash humori. Artistja uroi të gjithë audiencën për festat e fundvitit dhe theksoi se çka është më e rëndësishme mbetet shëndeti dhe që njerëzit të mos kenë dhimbje.

https://youtu.be/Fa5hOi2Ss68

 

 

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF