KreuCelebrity

Madonna kërkon falje pasi kritikoi pa dashje fansin me karrige me rrota!

Madonna kërkon falje pasi kritikoi pa dashje fansin me karrige me rrota!

Madonna ka dominuar në skenë për më shumë se 40 vjet, por së fundmi një gabim padashje i shkaktoi asaj një moment të sikletshëm që e korrigjoi menjëherë. Këngëtarja filloi "The Celebration Tour" tetorin e kaluar.

Gjatë një prej koncerteve të turneut, Madonna i vuri në dukje një pjesëtari të audiencës që dukej se ishte i vetmi, që nuk u ngrit nga vendi për të shijuar këngët e saj: "Çfarë po bën ulur atje?".

Madonna kërkon falje pasi kritikoi pa dashje fansin me karrige me rrota!

Disa sekonda më vonë, këngëtarja iu afrua skajit të skenës dhe mundi të shihte se personi që po kritikonte ishte në një karrige me rrota. Duke kuptuar gabimin e saj, ajo menjëherë tha: "Oh, në rregull. Politikisht jokorrekte. Më vjen keq për këtë. Më vjen mirë që jeni këtu".

Këngëtarja 65-vjeçare po përmbush synimin e saj për të rijetuar 40 vitet e karrierës me fansat e saj. Madonna emocionon fansat e saj me gjithçka që mundet.

Madonna kërkon falje pasi kritikoi pa dashje fansin me karrige me rrota!

 ‘Mbretëresha e Pop-it’ po interpreton hitet më të mira të karrierës së saj gjatë koncerteve të turneut “The Celebration Tour”.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF