KreuCelebrity

Me këtë mesazh, Sara zbuloi arsyen e ndarjes nga Ledri?!

Me këtë mesazh, Sara zbuloi arsyen e ndarjes nga Ledri?!

Një vëmendje e madhe e publikut rrethoi lidhjen e tyre, e po kështu edhe lajmet se dyshja e njohur e showbizit shqiptar ishin ndarë. Por teksa kureshtja ishte mjaft e madhe për arsyet e ndarjes, e cila në fakt, nuk u konfirmua asnjëherë hapur nga asnjeri prej tyre, spekulime pati shumë, ndërsa postimet nga ana tjetër që të dy ata bëjnë në rrjetet sociale shihen me kujdes e merren edhe si reagim.

Me këtë mesazh, Sara zbuloi arsyen e ndarjes nga Ledri?!

Këtë radhë Sara ka postuar një video në TikTok ku përdor një audio me anë të së cilës duket se tregon edhe mendimin e saj për lidhjet romantike pas ndarjes.

Me këtë mesazh, Sara zbuloi arsyen e ndarjes nga Ledri?!

“Ju e doni njëri tjetrin apo jo? Oh sa bukur, kjo do të kalojë shpejt! Nuk mund t’i besoni askujt! Asnjëherë!”, thuhet në videon e postuar nga Sara, dhe komentuesit menjëherë kanë nxituar ta marrin si një aludim për arsyen që coi drejt ndarjes nga reperi, me të cilin ajo ka një vajzë, Blu Poem.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF