KreuCelebrity

Miranda Kerr bëhet nënë për herë të katërt; sërish e një djali!

Miranda Kerr bëhet nënë për herë të katërt;

Modelja 40-vjeçare Miranda Kerr mirëpriti fëmijën e saj të katërt, djalin Pierre Kerr Spiegel, i treti me bashkëshortin Evan Spiegel, 33 vjeç. “Ne jemi të lumtur të njoftojmë ardhjen e rrezes sonë të vogël të diellit, Pierre Kerr Spiegel”, ka shkruar ajo mbi një foto. "Ne nuk mund të ishim më të emocionuar për të mirëpritur djalin tonë të katërt në familjen tonë. Ndihemi kaq shumë të bekuar”.

Kerr ndau gjithashtu një foto me lule, të vendosura pranë një palë çorape të verdha për fëmijë dhe një batanije blu për bebe që shkruante "Pierre".

Miranda Kerr bëhet nënë për herë të katërt;

Kerr zbuloi në shtator se ishte shtatzënë, në pritje të fëmijës së saj të katërt. Duke pozuar në një zonë të qetë kopshti, ajo zbuloi barkun e rrumbullakosur. "Shumë e emocionuar për të njoftuar foshnjën nr. 4”, shkroi ajo, teksa shtoi "Dhe është një djalë".

Kerr është tashmë nënë e tre djemve: Myles, 4, dhe Hart, 5, me burrin e saj CEO të Span Inc. Ajo është gjithashtu nëna e djalit Flynn, 12 vjeç, të cilin e ndan me ish-burrin Orlando Bloom, 46 vjeç.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF