KreuCelebrity

"Mos ma përmend vajzën!”, Egla "tërbon" Ilnisën!

"Mos ma përmend vajzën!”, Egla "tërbon"

Ilnisa dhe Egla debatuan ashpër me njëra-tjetrën pasditen e djeshme. Aktorja duket e preku gazetaren tek "pika e dobët" kur i përmendi emrin e vajzës.  Ilnisa nuk e toleroi këtë gjë dhe u ‘përplas’ me Eglën.

"Mos ma përmend vajzën!”, Egla "tërbon"

Teksa u prek dhe qëndroi jashtë pak momente me Meritonin, ku ky i fundit u mundua ta qetësojë, Ilnisa u ngrit edhe një herë dhe shkoi të vazhdonte debatin me Eglën, kur kjo e fundit ndodhej në krevatin e saj. ‘Mos e zër më emrin e vajzës sime në gojë. O krijesë e mjerë.’- iu drejtua ashpër ajo. 

"Mos ma përmend vajzën!”, Egla "tërbon"

Disa ditë më parë, aktorja pati shpërthyer në ofendime dhe mallkime ndaj Roza Latit, pasi gjatë një sherri mes tyre në dhomën e gjumit moderatorja i përmendi faktin që s’ka fëmijë.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF