KreuCelebrity

Nga adoleshente rebele në “femme fatale”: Vajza e Will Smith, bukuri "joreale" në moshën 23-vjeçare!

 

Nga adoleshente rebele në “femme fatale”: Vajza e Will Smith,

Ajo është pjesë e një familjeje të famshme, por tejet kontroverse... Willow Smith, vajza e Will dhe Jade Smith, u rrit në qendër të vëmendjes dhe deri para pak kohësh ishte më e tërhequr për shkak të skandaleve në të cilat ishte përfshirë familja e saj. Por tani, e reja shkëlqen sërish.

Nga adoleshente rebele në “femme fatale”: Vajza e Will Smith,

Në moshën 23-vjeçare, Willow moir pjese në disa shfaqje të modës gjatë Javës së Modës në Paris. E gjatë, e dobët, me stomak të tonifikuar dhe tipare absolutisht të mrekullueshme, ajo mund të kishte zënë lehtësisht vendin e modeleve që ecnin në pasarelë. Por Willow preferon një karrierë në muzikë.

Nga adoleshente rebele në “femme fatale”: Vajza e Will Smith,

Willow ktheu kokat me veshjen e guximshme që kishte veshur në prezantimin e koleksionit të fundit të Victoria Beckham. Ajo u shfaq me një palë pantallona të gjera, ​​të veshura pa bluzë poshtë dhe me një xhaketë të zbërthyer që i ekspozonte belin.

Nga adoleshente rebele në “femme fatale”: Vajza e Will Smith,

Willow kishte preferuar të qëndrojë për pak kohë larg vëmendjes, pas gjithë zbulimeve që kanë të bëjnë me “pabesinë” e nënës së saj. Jada Smith pati një lidhje me një artist shumë më të ri se ajo gjatë martesës me Will, me sa duket me pëlqimin e tij.

Nga adoleshente rebele në “femme fatale”: Vajza e Will Smith,

Shtypi botëror botëror shkroi se Jada dhe Will Smith janë ndarë prej 7 vitesh, por ata refuzojnë të divorcohen. Jada pretendon se i dhanë disa shanse lidhjes së tyre dhe në kohën kur vendosën të shkonin në rrugë të ndara, ata tashmë ishin "të lodhur nga përpjekjet kaq shumë". Megjithatë,  nuk do të divorcohen sepse i kanë premtuar njëri-tjetrit se çfarëdo që të ndodhë me ta, nuk do ta bëjnë kurrë këtë.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF