KreuCelebrity

“Një projekt i bukur po gatuhet”; Ç’plane ka Olta Gixhari?

“Një projekt i bukur po gatuhet”; Ç’plane ka Olta

Aktorja Olta Gixhari veç talentit në aktrim, ka spikatur gjithmonë për pamjen e saj. Ajo është padiskutim një nga vajzat më të bukura shqiptare.

“Një projekt i bukur po gatuhet”; Ç’plane ka Olta

Gixhari ka qenë kryefjalë e mediave pas pjesëmarrjes në “Big Brother VIP”, më pas anëtare jurie në “Dancing with the Stars”, e së fundmi ajo mesa duket po bëhet gati për një tjetër projekt shumë të bukur.

Lajmin e ka dhënë vetë aktorja me anë të një postimi në rrjetin e saj social Instagram, teksa ka publikuar disa foto të realizuara në atelienë e stilistes së njohur Enada At’Nikolla.

“Një projekt i bukur po gatuhet”; Ç’plane ka Olta

“Mos flas për masat ose më mirë të them përmasat që trupi im ka marrë, por po them që një projekt i bukur po gatuhet”, ka shkruar aktorja.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

Mbetet për t’u parë se ç’plan ka aktorja dhe ku do ta shohim së shpejti.. ajo që dihet është se Olta Gixhari, e cila është shtatzënë në pritje të një vajze, nuk zhgënjen asnjëherë..

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF