KreuCelebrity

Një yll: Anna Lika poston fotot e vjetra të nënës së saj të ndjerë!

Një yll: Anna Lika poston fotot e vjetra të nënës së

Nëna e Anna Likës dhe më e madhja e motrave Gjoni, Ilda, ndërroi jetë ditën e Krishtlindjeve. Aktorja, nuk e ka kapërcyer ende momentin e vështirë dhe përballjen më këtë realitet të dhimbshëm.

Në llogarinë e saj në rrjetin social ‘Instagram’ ajo ka ndarë me ndjekësit një video me kujtimet me të bukura të fëmijërisë me të ëmën të cilën e shoqëron me dedikim prekës, përmes të cilit lë të kuptohet se pesha e kohës nuk po e zbut dhimbjen e saj, dhe nuk e ka të lehtë ta pranojë humbjen e saj.

Një yll: Anna Lika poston fotot e vjetra të nënës së

“Është e vështirë të pranosh se jeta është edhe kjo…”, shkruan Anna. Fotot e vjetra tregojnë sakaq edhe një herë bukurinë e vecantë të nënës së saj.

https://www.instagram.com/reel/C3l0-DOo1of/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF