KreuCelebrity

Nuk ndalet: Aktorja e famshme, nënë për herë të dytë në moshën 51 vjeçare!

Nuk ndalet: Aktorja e famshme, nënë për herë të

Cameron Diaz i befasoi të gjithë me lajmin e fundit: Aktorja e famshme është bërë nënë për herë të dytë në moshën 51-vjeçarem, teksa kishte arritur ta mbante krejtësisht të fshehtë shtatzëninë e saj. Bashkëshorti muzikant i yllit, Benji Madden, konfirmoi në një postim në Instagram se çifti ka mirëpritur një djalë, duke shtuar: "Ne jemi të gjithë shumë të lumtur që është këtu!".

Nuk ndalet: Aktorja e famshme, nënë për herë të

Cardinal është vëllai i vogël i vajzës së tyre katërvjeçare, Raddix, e cila mbërriti në dhjetor 2019. Përtej ndarjes së emrave të tyre, Diaz ka zbuluar pak për fëmijët e saj, përveçse e ka përshkruar Raddix si "gjëja më e mirë që u ka ndodhur të dyve Benj dhe unë” në vitin 2020.

Nuk ndalet: Aktorja e famshme, nënë për herë të

Naomi Campbell po ashtu solli në jetë vajzën e saj në vitin 2021, kur supermodelja ishte 50 vjeç. Në qershor 2023, modelja njoftoi lindjen e djalit. "Një dhuratë e vërtetë nga Zoti”, tha Campbell në atë kohë. "Nuk është kurrë vonë për t'u bërë nënë”.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF