KreuCelebrity

Po me kë? Shakira do të martohet këtë vit, sipas parashikueses së famshme të fatit!

Po me kë? Shakira do të martohet këtë vit, sipas

Fallxhorja e njohur Mhoni Vidente ka bërë edhe një herë një parashikim për Shakirën. Ajo siguroi se Shakira do të ecë në rrugë të suksesshme në muajt e ardhshëm të 2024; ku përmendi se çfarë do të kishte fati për të në fazat e saj më të mira; si në muzikë ashtu edhe në jetën e saj të dashurisë.

“Shakira gjithashtu do të martohet këtë vit. Shakira do të marrë një unazë këtë maj. Ky djalë që është nga NFL, i cili fitoi Super Boël dhe që është më i ri se ajo”, shtoi ajo.

Po me kë? Shakira do të martohet këtë vit, sipas

Mhoni Vidente i referohet Julian Edelman, një ish-futbollist amerikan, i cili ka studiuar për biznes dhe është baba i një vajze. Më parë shtypi spanjoll kishte treguar se Gerard Pique ishte në dijeni të romancës së ish-it të tij dhe se nuk do ta pëlqente atë.

Fallxhorja e njohur Mhoni Vidente u shpreh se Shakira po jeton një nga fazat më të mira të jetës së saj dhe jo vetëm në fushën muzikore, por edhe në atë personale, pasi këtë propozim martese do ta marrë në mes të turneut të saj muzikor.

Mhoni vuri në dukje se Shakira sheh te Edelman njeriun e jetës së saj, idealin për të jetuar një histori të dashurie. Për këtë arsye, ajo do të merrte vendimin për të kaluar pjesën tjetër të jetës me të, duke hedhur poshtë thashethemet për romancë që lindën edhe me pilotin e Formula 1, Lewis Hamilton.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF