KreuCelebrity

Rrjeti po zien: "Janë ndarë"! Çfarë kishte postimi i fundit i Capital T për Adrola Dushin!

Rrjeti po zien: "Janë ndarë"! Çfarë kishte

Asnjëri prej të dyve nuk e pohoi kurrë hapur e publikisht si çift, nuk kanë dalë ndonjëherë. Megjithatë, prej kohësh është përfolur për një romancë mes reperit Capital T dhe modeles së njohur Adrola Dushi.

Rrjeti po zien: "Janë ndarë"! Çfarë kishte

Pavarësisht mungesës së një pohimi nga ana e tyre, burime të afërta e konfirmuan një lidhje të tillë, dhe prania e modeles në cdo koncert të këngëtarit, sikur i hodhi edhe më shumë benzinë zjarrit të spekulimeve.

Rrjeti po zien: "Janë ndarë"! Çfarë kishte

Një postim i fundit i Capital T e ka rikthyer marrëdhënien e tyre në vëmendjen e publikut. Në një video të hedhur në TikTok, ai shfaqje i shtrirë dhe shkruante: “Si fle unë, kur e di që jam single dhe askush nuk më tradhton”, duke bërë që menjëherë ndjekësit të nisin hamendësimet e një krize ose edhe një ndarjeje nga modelja.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF