KreuCelebrity

S`e dinim: Vëllai i Romeos dhe Donaldit qenka i lidhur me gazetaren e njohur!

 

S`e dinim: Vëllai i Romeos dhe Donaldit qenka i lidhur me gazetaren e

Mbrëmjen e djeshme u mbajt premiera e shumediskutuar e filmit të Donald Veshaj dhe Bora Zemanit, "5 here Jo". Aktori i humorit befasoi sallën duke u ulur në gjunjë për t’i propozuar Borës për martesë. Por duket se kjo nuk ishte e vetmja surprizë e natës. Në tapetin e kuq ka kaluar edhe vëllai i vogël i Veshajve, Mario.

S`e dinim: Vëllai i Romeos dhe Donaldit qenka i lidhur me gazetaren e

Ai ishte i shoqëruar nga gazetarja Kristina Mere.

S`e dinim: Vëllai i Romeos dhe Donaldit qenka i lidhur me gazetaren e

Nuk vonoi qe ne rrjet te shperthenin urimet për çiftin, ndërkohë që fansat e vëllezërve Veshaj shkruajë se e dinë prej kohësh për këtë marrëdhënie.

S`e dinim: Vëllai i Romeos dhe Donaldit qenka i lidhur me gazetaren e

Dyshja jane shfaqur edhe here te tjera krah njëri-tjetrit dhe dukeshin mjaft te afert në rrjetet sociale. Por ka qene kalimi në tapetin e kuq mbrëmjen e djeshme qe "vulosi" te verteten e romancës se tyre.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF