KreuCelebrity

Selena Gomez dhe Benny Blanco bëjnë daljen e parë si çift në tapetin e kuq!

Selena Gomez dhe Benny Blanco bëjnë daljen e parë si çift

Selena Gomez dhe Benny Blanco kanë bërë daljen e tye të parë si çift në tapetin e kuq. Çifti, i cili për herë të parë konfirmoi romancën e tyre në dhjetor, mbërritën së bashku në “Emmy Awards”.

https://twitter.com/HelloCanada/status/1747090296674922801

Selena u fotografua, e veshur me një fustan Oscar de la Renta me detaje të zeza me lule, ndërsa Benny kishte veshur një pardesy ngjyrë blu me një këmishë të zezë dhe pantallona gri.

Selena Gomez dhe Benny Blanco bëjnë daljen e parë si çift

Selena Gomez dhe Benny Blanco u fotografuan gjithashtu, duke biseduar me të ftuar të tjerë përpara se të hynin në ceremoni. Seriali i saj “Only Murders in the Building” u nominua për serialin më të mirë komedi, aktori më i mirë kryesor në një serial komedi (Martin Short) dhe aktori më i mirë i ftuar në një serial komedi (Nathan Lane), midis një numri kategorish të tjera.

Selena Gomez dhe Benny Blanco bëjnë daljen e parë si çift

Ata u fotografuan gjithashtu duke biseduar me të ftuarit e tjerë përpara se të hynin në ceremoni. Seriali i saj “Only Murders in the Building” u nominua për serialin më të mirë komedi, aktori më i mirë në një serial komedi (Martin Short) dhe aktori më i mirë në një serial komedi (Nathan Lane).

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF