KreuCelebrity

Shokon Sara:”Im atë më ka helmuar"!

Shokon Sara:”Im atë më ka helmuar"!

Ish-banorja e Big Brother VIP Sara Gjordeni ka rrëfyer në “Ftesë në 5” një anë shumë të errët të jetës së saj. Ajo tregoi se babai i saj nuk e ka kërkuar kurrë, por kur ishte 4 vjeç i ka sjellë diçka që ajo e konsumoi, dhe kishte rrezikuar jetën.

Shokon Sara:”Im atë më ka helmuar"!

“Im atë është gjallë por s’më ka kërkuar kurrë. Një herë që më ka kërkuar, më ka sjellë diçka që unë e kam konsumuar dhe për pak kam humbur jetën në moshën 4 vjeçare. Kjo tregon mos besimin tim te njerëzit. Nëse im ate ishte në gjendje ta bënte atë, çfarë të pres nga të tjerët. Për 4 vite me radhë me një llogari false jam shantazhuar, ofenduar kritikuar dhe imë më ishte gjykuar për mënyrën sesi më kishte rritur. Mora vesh që pas asaj llogarie ishte sërish im atë. Prandaj nga njerëzit kisha tërheqje. Ato gjëra lënë gjurmë. Gjithmonë ka deklaruar që më ka dashur shumë, kur Gjykata ka vendosur të qëndroja me nënën. Ka reaguar shumë keq. Njëherë e kam parë që ka vrapuar, i kam thënë dajës po më ndjek ky xhaxhi”-rrëfeu mes lotësh Sara.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF