KreuCelebrity

Sofia Vergara flet për divorcin nga Joe Manganiello!

Sofia Vergara flet për divorcin nga Joe Manganiello!

Sofía Vergara së fundmi ka folur për divorcin në CBS Sunday Morning. “Page Six” zbuloi në korrik të vitit të kaluar se aktorja e “Griselda” dhe Joe Manganiello po ndaheshin pas shtatë vitesh martesë.

Vergara tha se ajo priste që vëmendja mediatike do të ishte te ta pasi lajmet për ndarjen e tyre u bënë publike. “Unë kam ecur përpara. E dija që do të ndodhte. Nuk mund të fshehën këto gjëra”, tha aktorja.

Megjithatë, pranoi se mbulimi i lajmeve për divorcin e çiftit përfundoi të jetë i saktë dhe i drejtpërdrejtë, gjë që e bëri më të lehtë për të “kapërcimin” e periudhës së vështirë.

Sofia Vergara flet për divorcin nga Joe Manganiello!

“Nuk ishte keq. Mendoj, e dini, duhet të them se shtypi ishte shumë i respektueshëm dhe shumë i këndshëm. Dhe unë mendova se ata do të shpiknin më shumë gjëra, ju e dini se si është zakonisht”, shtoi ajo më tej. "Unë u befasova dhe, e dini, ata thjesht thanë se çfarë ishte", shtoi ajo.

Vergara dhe Manganiello ndanë një deklaratë me “Page Six” ekskluzivisht në lidhje me vendimin e tyre për t’u ndarë në korrik 2023. “Ne kemi marrë vendimin e vështirë për t’u divorcuar”, tha çifti. “Si dy njerëz që e duam dhe kujdesemi shumë për njëri-tjetrin, ne kërkojmë me mirësjellje respektimin e privatësisë sonë në këtë moment ndërsa lundrojmë në këtë fazë të re të jetës sonë.”

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF