KreuCelebrity

Sot në BBV ‘martohen’ Ilnisa dhe Meritoni, plas sherri mes Sarës dhe Bardhit!

Sot në BBV ‘martohen’ Ilnisa dhe Meritoni, plas sherri mes

Në Big Brother VIP do të ketë “dasmë” sonte. Produksioni i dha të drejtën banorëve që përmes një votimi të hapur të zgjidhnin mes çiftit Ilnisa-Meriton dhe Sara-Bardhi. 8 vota shkuan për këta të fundit ndërsa 10 për Ilnisën dhe Meritonin.

Sot në BBV ‘martohen’ Ilnisa dhe Meritoni, plas sherri mes

Por kjo situatë ka sjellë përplasje mes Sarës dhe Bardhit, i cili i dha votën e tij Meritonit, dhe kjo e acaroi vajzën që e bëri fajtor për lojën e saj. Edhe pse po përvijoheshin si cifti i parë, Sara vendosi në gjaknxehtësi e sipër ta largojë Bardhin nga vetja, në një kohë kur spektaklin e kaluar shkëmbyen puthje publikisht.

Sot në BBV ‘martohen’ Ilnisa dhe Meritoni, plas sherri mes

“Bravo i dhe një natë vëmendje, një ‘prime’, dy ‘prime’. Je ‘out’ lale. Ik mos të shikoj. Çfarë je duke bërë mor vëlla? I dhe sot vëmendje, ‘prime-n’ ja dhe, të gjitha ja dhe. A je për Ilnisën këtu? Më shiko në sy, shkon ja u jep votën atyre. Mos më fol më, nuk të flas më se ti gënjen se ke thënë tjetër gjë se çfarë do bësh këtu në lidhje me mua dhe po ua jep atyre. Nëse më jep mua fjalën për diçka e tregon me vepra jo me fjalë. Po më merr në qafë më shumë sesa po më bën nder”, tha ajo.

https://www.instagram.com/reel/C3Folmis2-E/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF