KreuCelebrity

“Temperaturë agresive”, Olta Boka në moment të vështirë: Sëmuret bashkë me vajzën!

“Temperaturë agresive”, Olta Boka në moment të

Gripit të ashpër të qarkullon nuk i ka shpëtuar as këngëtarja Olta Boka. Artistja duket se ka zënë shtratin, dhe këtë eksperiencë aspak të mirë e ka ndarë me ndjekësit e saj, të cilët i këshillon të bëjnë kujdes, sepse me sa duket, bëhet fjalë një virozë vecanërisht të fortë.

“Temperaturë agresive”, Olta Boka në moment të

Këngëtarja rrëfen se bashkë me të bijën janë prekur nga gripi agresiv, siç e quan ajo, me një temperaturë gjithashtu agresive.

“Temperaturë agresive”, Olta Boka në moment të

“Isha në mëdyshje ta postoja apo jo këtë foto, se nuk më kanë pëlqyer kurrë këto postime, por KINI KUJDES!!! Kisha dëgjuar për ashpërsinë e gripit që po qarkullon, por vetëm pasi e provova tek Gaia dhe vetja kuptova që s’kisha kaluar grip më të keq!!!Unë kam imunitet të fortë, por këtë herëu palosa dhe pata temperaturë agresive pas 14 vitesh nga temperatura e fundit”, ka treguar Olta.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF