KreuCelebrity

Thyen heshtjen Chiara Ferragni: Është një moment i dhimbshëm!

Thyen heshtjen Chiara Ferragni: Është një moment i

“A mund të shkoj në paqe te psikologu? Është një moment i dhimbshëm”, kështu i është përgjigjur Chiara Ferragni, teksa i filmua nga korrespondenti i “Pomeriggio 5” duke shkuar te psikologu, i cili me siguri do ta pyeste për ndarjen e saj nga Fedez.

Thyen heshtjen Chiara Ferragni: Është një moment i

Chiara zbret nga makina me fytyrë të mërzitur, nuk dëshiron të flasë, por teksa hyn në pallatin ku ndodhet studio shkëmben fjalët e mësipërme me gazetarin, duke përmbledhur vuajtjet e shkaktuara nga përfundimi i marrëdhënies së saj me Fedez.

Ndërkohë në rrjetet sociale jeta vazhdon. Biznesmenia dhe reperi, pas lajmit të ndarjes, vijojnë secili në rrugën e vet.

Fedez ka ndërprer heshtjen nga kriza martesore, duke publikuar episodin e ri të podcast-it të tij 'Muschio Selvaggio', ku interviston mjeshtrin e madh të masonerisë Giuliano Di Bernardo. Një intervistë që varion mes sekreteve të Italisë dhe masonerisë ndërkombëtare, por nuk mungon t'i japë disa momente të qeshura reperit.

Ditët e fundit Chiara Ferragni ka ndarë në rrjetet sociale disa momente të kaluara në shoqërinë e familjes dhe miqve, nga e diela me motrat e tij Valentina dhe Francesca e deri te përqafimi me mikun e saj më të mirë Angelo Tropea: “Zoti e bekoftë miqtë më të mirë të cilët janë me ty kur ke nevojë për ta, duke të shëruar me dashurinë e tyre”. Influencuesja publikoi edhe horoskopin e javës për shenjën e tij të zodiakut, Demi, i cili thotë: “Faleni veten. Duhet të fluturoni. Ju lutemi jetoni, kënaquni me atë që ju rrethon, bëni disa gjëra të çmendura dhe hiqni dorë nga disa përgjegjësi që ju insistoni t'i respektoni, edhe kur nuk është puna juaj”.

Thyen heshtjen Chiara Ferragni: Është një moment i

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF