KreuCelebrity

“Urdhëroi të largohej pas 30 minutash”; Vizita e Princi Harry shkakton tension mes tij dhe Camilla!

“Urdhëroi të largohej pas 30 minutash”; Vizita e Princi

Princi Harry bëri një udhëtim 5500 milje nga shtëpia e tij në Los Anxhelos, Kaliforni, në shtëpinë e mbretit Charles në Clarence për të vizituar babanë e tij, 75 vjeç, i cili së fundmi u konfirmua se ishte diagnostikuar me kancer pasi u trajtua për një prostatë të zmadhuar.

Megjithatë, vizita e tij nuk shkoi aq mirë kur Mbretëresha thuhet se urdhëroi Harry-n të largohej pas vetëm 30 minutash dhe me sa duket i tha atij që të mos kthehej më kurrë, sipas "RadarOnline". "Madhështia e saj ishte e zemëruar që Harry fluturoi nga shtëpia e tij e bukur në Kaliforni pa marrë miratimin e pallatit”, tha një oborrtar për "National Enquirer".

“Urdhëroi të largohej pas 30 minutash”; Vizita e Princi

Thuhet se Duka i Sussex-it e bëri Madhërinë e Tij të priste për disa orë dhe kërkoi që Camilla të largohej nga dhoma ndërsa ata flisnin. Kjo nuk shkoi mirë me njerkën e tij, e cila u martua me Charles në 2005. "Më kanë thënë Camilla ishte e indinjuar”, vazhdoi oborrtari.

Pas bashkimit babë-bir, ajo i tha Harryt se ai është një turp për babain e tij, familjen dhe monarkinë. Grindja familjare thuhet se është e thellë deri në atë masë sa burimet pretendojnë se Camilla, 76 vjeçe, dhe Princi William, 41 vjeç, mund të përjashtojnë Harryn dhe gruan e tij, Meghan Markle, 42-vjeçare, nga trashëgimia e disa prej pasurive të mbretërve prej 2 miliardë dollarësh.

"Ata duan që Harryt t'i hiqen titujt, të shkëputet nga linja e trashëgimisë dhe të hiqet nga testamenti prej 2 miliardë dollarësh i monarkut”, shtoi oborrtari.

 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF