KreuCelebrity

Vërtet një grua “mrekulli”: Gal Gadot sjell në jetë në fshehtësi të plotë vajzën e katërt!

Vërtet një grua “mrekulli”: Gal Gadot sjell në

Ylli i “Wonder Woman”, Gal Gadot ka sjellë në jetë fëmijën e saj të katërt, njoftoi aktorja në rrjetet sociale të mërkurën. “Vajza ime e ëmbël, mirë se erdhe”, ka shkruar Gadot në një postim në Instagram. "Shtatzënia nuk ishte e lehtë, por ne ia dolëm."

Vërtet një grua “mrekulli”: Gal Gadot sjell në

Aktorja 38-vjeçare izraelite postoi në platformën e mediave sociale një imazh të saj duke përqafuar foshnjën e saj në një shtrat spitalor. Gadot tha se ajo e quajti fëmijën Ori, që do të thotë "drita ime" në hebraisht. “Ke sjellë kaq shumë dritë në jetën tonë, duke e respektuar emrin tënd”, shkruhej në postimin në Instagram. “Zemrat tona janë plot mirënjohje.”

E porsalindura është më e vogla nga katër motrat. Vajza e madhe e Gadot, Alma, lindi në vitin 2011, e ndjekur nga Maya në 2017. Aktorja njoftoi lindjen e fëmijës së saj të tretë në Instagram në qershor 2021. Gadot është e martuar me bashkëshortin e saj Yaron Varsano që nga viti 2008. Ai postoi të njëjtën imazh të gruas dhe fëmijës së tij të ri në Instagram, duke shkruar “Bliss! Faleminderit luanesha ime e bukur e fortë.. Përgjithmonë zemra ime qe rreh.”

Gadot së pari bëri debutimin e saj në filmin e Hollivudit në ekskluzivitetin "Fast and Furious" në 2009. Por ajo u bë e famshme si luftëtarja Diana Prince, duke u shfaqur fillimisht si aktore në filmin "Batman v. Superman: Dawn of Justice" të vitit 2016 dhe më pas në "Wonder Woman" vitin e ardhshëm.  Aktorja do të interpretojë si Mbretëresha e Keqe në një xhirim të ardhshëm live-action të klasikut të animuar të Disney "Borëbardha". Filmi pritet të dalë në kinema vitin e ardhshëm. shtrat pital në platformën e mediave sociale.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF