KreuCelebrity

Victoria Beckham e prezanton me paterica koleksionin e saj në javën e modës në Paris!

Victoria Beckham e prezanton me paterica koleksionin e saj në javën e

Një aksident në palestër, nuk e ndaloi Victoria Beckham që t’i prishte stilin në Javën e Modës në Paris. E veshur me një komplet tërësisht të zi për t’iu përshtatur patericave të saj, stilistja prezantoi atj një koleksion që ndërthurte eksperimentimin me sensin e saj të njohur estetik.

Victoria Beckham e prezanton me paterica koleksionin e saj në javën e

Në mesin e të pranishmëve ishte familja e saj, duke përfshirë David Beckham dhe vajzën Harper, si dhe njerëz të famshëm të modës si Ronaldo, Pierpaolo Piccioli dhe Simon Porte Jacquemus.

Victoria Beckham e prezanton me paterica koleksionin e saj në javën e

Mungesa e Kardashianëve këtë sezon u vu re, por ajo u kompensia nga prania e stilistëve të vlerësuar më shumë. Pothuajse e gjithë familja ishte e pranishme ( pa Romeon),përfshirë nusjen e djalit të madh, Nicola Peltz Beckham e cila shkëlqeu me një fustan të kuq!

Victoria Beckham e prezanton me paterica koleksionin e saj në javën e

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF