KreuCelebrity

VIDEO/ Princ Leka dhe e dashura e re kapen mat në një tjetër aeroport!

VIDEO/ Princ Leka dhe e dashura e re kapen mat në një tjetër

Lajmi se Princ Leka dhe Elia Zaharia i kanë dhënë fund martesës së tyre prej kohësh po qarkullon në media. Tashmë mësohet se ish-çifti ka nisur edhe procedurat e divorcit, ndërkohë që është raportuar se Princi ka nisur një romancë të re me fotografen Blerta Celibashi.

Pasi u fotografua nën shoqërinë e partneres së tij të re, fotografes Blerta Celibashi, në aeroportin e Budapestit, ata janë fotografuar në Itali.  

Në pamjet e publikuara nga Hashtag.al, Princi është filmuar me partneren e tij në aeroportin e Romës.

Princ Leka dhe Elia Zaharia janë prindër të një vajze, Geraldinës, vendosën që t’i japin fund martesës së tyre.

VIDEO/ Princ Leka dhe e dashura e re kapen mat në një tjetër

Në ditët festave Elia Zaharia ka konfirmuar ndarjen pasi uroi Vitin e Ri me një foto me familjen e saj, pa praninë e Princit.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF