KreuCelebrity

Vuloset ndarja! Princ Leka dhe Elia Zaharia publikojnë kartolinën e Krishtlindjes vetëm me…

Vuloset ndarja! Princ Leka dhe Elia Zaharia publikojnë kartolinën e

Princ Leka dhe Elia Zaharia kanë publikuar kartolinën e Krishtlindjes, e cila është kthyer tashmë në një traditë, por ndryshe nga vitet e tjera këtë herë vetëm me vajzën e tyre.

Në këtë mënyrë është konfirmuar ndarja e shumë përfolur prej disa muajsh në media, edhe pse vetë Princ Leka dhe aktorja kanë zgjedhur të heshtin.

Vuloset ndarja! Princ Leka dhe Elia Zaharia publikojnë kartolinën e

Teksa ka publikuar dy foto shumë të bukura me vajzën, Princ Leka shkruan,

“Të dashur miq, ju uroj nga zemra një festë të gëzueshme të Krishtlindjes! Le të shijoni momentet e lumtura me familjen dhe miqtë tuaj në këtë kohë të veçantë të paqes dhe lumturisë për të gjithë!”.

Vuloset ndarja! Princ Leka dhe Elia Zaharia publikojnë kartolinën e

Ndërkohë së fundmi ka ardhur edhe urimi nga Elia Zaharia, e cila po ashtu ka ndarë foto vetëm krah së bijës. Gëzuar Krishtlindjen! Ardhtë e bardhë për të gjithë ju e familjet tuaja! Mbarësi e bekime paçi kurdoherë”, ka shkruar ajo.

Vuloset ndarja! Princ Leka dhe Elia Zaharia publikojnë kartolinën e

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF