KreuCelebrity

Xhensila, zbulon si rrallëherë, portretin e djalit të saj!

Xhensila, zbulon si rrallëherë, portretin e djalit të saj!

Ne muajin nentor, Xhensila Myrtezaj është bërë nënë për herë të dytë, kësaj rradhe nënë e një djali. Besi shkroi atehere disa fjalë të bukura në Instagram për vogëlushin, duke shpjeguar kuptimin e emrit Amen. “Ashtu si mbyllet fundi i çdo lutjeje me Amen, ashtu u mbyllën dhe ditët e pritjes tendë Amen!!! Ashtu qoftë, është kuptimi i fjalës Amen, në dakortësi me Zotin për ty, ashtu qoftë! Për çdo Haleluja ka një Amen, për ty Amen ka një Haleluja”, ishte mesazhi i tij.

Xhensila, zbulon si rrallëherë, portretin e djalit të saj!

Këngëtarja ka ndarë se fundi me të voglin e saj ku si rrallëherë, ku ka zbuluar pak nga portreti i tij. Rikujtojmë se Xhensila është gjithashtu nënë e një vajze, Ajkës, e cila së fundmi është parë mjaft shpesh keto kohe në shoqërinë e babait të saj, Bes Kallaku.

https://www.instagram.com/stories/xhensilamyrtezaj/3307723824604146286/?hl=en

Xhensila, zbulon si rrallëherë, portretin e djalit të saj!
Xhensila, zbulon si rrallëherë, portretin e djalit të saj!

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF