KreuCelebrity

Ylli i serialit “La Casa De Papel” bëhet baba për herë të parë!

Ylli i serialit “La Casa De Papel” bëhet baba për

Aktori i njohur, Miguel Herrán, i njohur tashmë në mbarë botën si “Rio” nga “La Casa de Papel”, është bërë baba i një vajze.

Partnerja e tij, Celia Pedraza, solli në jetë një vajzë, siç ka bërë të ditur aktori përmes Instagramit të tij në të cilën ka publikuar një fotografi të bukur familjare nga brenda maternitetit dhe e ka shoqëruar me mbishkrimin “Të dua”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Miguel Herrán (@miguel.g.herran)

Rreth 8 muaj më parë, aktori dha lajmin e wmbwl teksa publikoi ekografinë duke bërë të ditur se do të bëhet baba.

Ylli i serialit “La Casa De Papel” bëhet baba për

“Epo… nuk mund të them më shumë. Fotot flasin vetë.. Kjo është familja ime. Dhe kjo është ajo që dua më shumë në këtë botë. celiapedraza_ më dha dhuratën më të madhe të jetës sime… do të bëhemi prindër. Ne ende nuk dimë asgjë, përveç se për momentin gjithçka është perfekte dhe kemi një iluzion që vështirë se mund ta menaxhojmë”, shkroi ai asokohe.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF