KreuCelebrity

Zbulohet gjinia e bebit të Uedas dhe Arlindit!

Zbulohet gjinia e bebit të Uedas dhe Arlindit!

Arlindi dhe Ueda prej disa ditësh kanë ndarë lajmin e bukur se do të bëhen prindër për herë të parë. Këtë të hënë ata kanë qenë të ftuar te “Rudina” dhe kanë zbuluar gjininë e bebit.

Teksa studio ishte zbukuruar me tullumbace blu dhe rozë, Arlindi dhe Ueda shpuan një tullumbace të zezë plot me pikëpyetje nga e cila dolën shirita rozë, duke zbuluar se do të bekohen me një vajzë. Përqafime, puthje, duartrokitje e lot gëzimi mbushën studion. Në këtë mënyrë u plotësua dëshira e Uedës, tha Rudina me humor.  

Zbulohet gjinia e bebit të Uedas dhe Arlindit!

Këtë të hënë, çifti mori nën menaxhim profilin e Instagramit të “Love Island Albania”, për të treguar pak nga dita e tyre pas daljes nga vila e famshme e dashurisë, por edhe për t’ju përgjigjur pyetjeve të ndjekësve.

Zbulohet gjinia e bebit të Uedas dhe Arlindit!

Ata bënë edhe një vizitë në spital për të ndarë me ta disa çaste gjatë ekos.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF