KreuHoroskop

Horoskopi ditor, e diel 24 mars 2024

Horoskopi ditor, e diel 24 mars 2024
Dashi

Mos u tregoni shumë skeptik dhe negativ ndaj bashkëpunëtorëve tuaj, për shkak se mund t’iu befasojnë me nisma shumë interesante. Në dashuri duhet të jeni të gatshëm të rrezikoni, me qëllim ruajtjen e stabilitetit me partnerin.

Demi

Kjo fundjavë do të jetë mjaft relaksuese dhe do ju gjejë të lirshëm. Kjo gjë do ju lejojë që të rigjeni atë qetësi që keni humbur gjatë javëve të fundit. Kjo e diel do të jetë shumë e mirë sa i takon punës, ku do të lini përshtypje mbresëlënëse.

Binjakët

Karakteri juaj i fortë dhe i guximshëm, kërkon që të tregoni kujdes në këto momente si dhe të shmangni përfshirjen në debate që nuk iu përkasin direkt. Dita do të jetë interesante, për ata që janë në kërkim të shpirtit binjak.

Gaforrja

Duhet të mundoheni të shfaqeni më të hapur dhe komunikues në raport me bashkëpunëtorët tuaj, pasi kjo ditë do të favorizojë një marrëveshje të rëndësishme. Nga pikëpamja sentimentale ka disa dyshime, të cilat duhet ti zgjidhni sa më parë.

Luani

Ky është një moment shumë i rëndësishëm për të zgjuar ndjenjat dhe për të mirëpritur një mundësi të papërsëritshme. Gjithashtu do ti shfaqni ndjenjat një personi që pëlqeni. Jini kurajoz! Sektori i investimeve është mjaft i favorizuar.

Virgjëresha

Do të jeni të përfshirë nga dyshime që ju mundojnë në vendin e punës, duke mos arritur të përqendroheni në gjërat vërtetë urgjente. Mundohuni të mos jeni shumë të rreptë dhe të ftohtë në raport me parnterin/en, edhe pse së fundmi mund t’iu ketë acaruar.

Peshorja

Mundohuni që të silleni me sa më shumë diplomaci dhe do të arrini të gjeni zgjidhjen e duhur për të gjitha situatat e tensionuara. Gjithsesi mos u impononi, vetëm e vetëm për të mbrojtur mendimet tuaja. Tregoni më shumë vëmendje ndaj partnerit/es tuaj.

Akrepi

Do të përfshiheni në një fazë të karakterizuar nga fitore të mëdha, të cilat gjithsesi do ju lodhin. Kështu që mundohuni të kurseni sa më shumë energji, për tu përballur me sfida të tjera që ju presin. Në dashuri, mundohuni që të shmangni polemikat.

Shigjetari

Një surprizë e këndshme do ju bëj mjaft euforik. Ka disa zgjedhje që i keni marrë nxitimthi dhe tashmë ndjeni nevojën se ka diçka që duhet ta përmirësoni. Në dashuri, mundohuni të shmangni qëndrimet tendencioze.

Bricjapi

Gjatë kësaj të diele, nuk duhet të humbni kohë pas debateve që mund të kompromentojnë stabilitetin tuaj në çift. Këshillohet që të mos e humbni durimin. Në vendin e punës, duhet të jeni më strategjik.

Ujori

Po përballoni një periudhë tranzicioni shumë të rëndësishme, e cila do ju bëjë që të jeni të tensionuar. Ndryshimet nuk ju pëlqejnë, por janë të domosdoshme për realizimin e një projekti që e keni ndërmend prej kohësh.

Peshqit

Kjo e diel do të jetë mjaft fatlume nëse doni të rilidheni në lojë në dashuri. Mundohuni të jeni më të lirshëm dhe mos u druani të shfaqni hapur mendimet tuaja.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF