KreuHoroskop

Horoskopi ditor, e diel 4 Shkurt 2024

Horoskopi ditor, e diel 4 Shkurt 2024
Dashi

Gjatë ditëve të fundit keni qenë të tensionuar dhe ky tensionim rrezikon që të shkaktojë disa polemika dhe debate. Bëni mirë që të merrni pak kohë për të reflektuar, para se të thoni gjëra që nuk i mendoni. Nëse e keni tepruar, mos hezitoni të guxoni dhe të gjeni një kompromis, pasi në të kundërt rrezikoni që ta bëni edhe më të vështirë gjetjen e zgjidhjes.

Demi

Gjatë kësaj dite do të keni mundësi për tu argëtuar. Do të jeni të qeshur dhe më në fund, problemet e së kaluarës do ju duken vetëm një kujtim i largët. Prania e Venusit në shenjën tuaj, përfaqëson një element force. Mundohuni që të përfitoni nga ky moment i favorshëm, për tu rikthyer në lojë edhe në fushën e dashurisë.

Binjakët

Kjo është një ditë pozitive, gjatë së cilës do të ndiheni të fuqishëm në raport me të kaluarën. Do e shihni të ardhmen me optimizëm. Më në fund do të lini pas shpine tensionet që ju kanë karakterizuar në sferën profesionale. Do të arrini të merreni fare lehtësisht vesh me të tjerët, në sajë të gatishmërisë që do të shfaqni për të sheshuar tensionet. Kush është i angazhuar në një projekt të ri, do të ndihet edhe më i fuqishëm dhe pozitiv.

Gaforrja

Për shenjat e ujit dashuria është prioritet. Gjatë periudhës së fundit jeni përqendruar shumë tek puna, edhe sepse keni qenë të tensionuar për shkak të një sërë vështirësish. Kjo fundjavë, do ju gjejë më të qetë, duke iu dhënë më shumë hapësirë që të zgjidhni keqkuptime që kanë lindur kohëve të fundit.

Luani

Horoskopi i ditës parashikon një rikuperim të mirë. Do të jeni më të gatshëm për t’u përballur me personat e tjerë. Një pasion i juaji mund të rezultojë vendimtar, për realizimin e një projekti të ri i cili do të rezultojë vendimtar.

Virgjëresha

Do të jetë një ditë shumë interesante sa i takon ndjenjave. Kush dëshiron që ti japë më shumë stabilitet lidhjes së tij/saj, ky është momenti i duhur për ta bërë. Edhe për ata që janë vetëm, kjo ditë është pozitive. Pritet që para jush të shfaqen mundësi të reja.

Peshorja

Të nisni të flisni për të kaluarën, për problemet që po mundoheni ti lini pas, nuk do ju çojë askund. Me shumë mundësi do të ndiheni të pakënaqur, për shkak se nuk do të arrini objektivat që keni duke përjetuar momente ankthi. Kjo sjellje kaq e ashpër, rrezikon që të kompromentojë raportin tuaj me të tjerët.

Akrepi

Pjesa e parë e javës ka qenë shumë e rëndë nga pikëpamja fizike. Ndërkohë gjatë kësaj të diele do të rikuperoheni, sidomos nga pikëpamja sentimentale. Ka shumë mundësi që kush ju qëndron pranë, nuk është i bindur në disa zgjedhje që ju keni bërë. Përfitoni nga kjo ditë për të sqaruar keqkuptimet dhe pasiguritë, në mënyrë që të mos dëmtoni raportin tuaj.

Shigjetari

Do të keni projekte të mëdha, sidomos për verën dhe për këtë duhet të përqendroheni mirë si ti realizoni. Nëse dikush ju bën propozime, merrni kohën e duhur për të reflektuar. Ka shumë mundësi që disa ndryshime të turbullojnë ekuilibrin tuaj. Do ju duhet të shqyrtoni mirë, çdo gjë që ju paraqitet.

Bricjapi

Do të jeni shumë të vendosur. Gjatë ditëve të fundit po përballeni me beteja dhe sfida të ndryshme. Nuk ju pëlqen të insistoni, nëse nuk jeni të bindur për atë që po bëni. Tashmë duhet të vlerësoni, nëse duhet të mbyllni ose jo një histori, apo të punoni për ta rikuperuar atë. Keni nevojë për kohë për të reflektuar mirë me veten, mbi atë që ju duhet për të ardhmen tuaj.

Ujori

Keni nevojë për të gjetur më shumë qetësi në dashuri. Në periudhën e fundit keni akumuluar shumë stres, por tashmë do të vijë periudha e rikuperimit. Kjo ditë do të ofrojë mundësi shumë të mira edhe për lidhjen në çift.

Peshqit

Gjatë javëve të fundit situata ka qenë e tensionuar. Nga pikëpamja fizike keni ndjerë lodhjen e akumuluar. Kjo është një ditë e rëndësishme, gjatë së cilës bëni mirë të menaxhoni angazhimet e mbetura pezull. Edhe në dashuri, është e nevojshme të sqaroni polemikat që kanë të bëjnë me të kaluarën.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF