KreuStil Jetese

Nis episodi i parë i "31 Minuta" në “Opinion”!

Nis episodi i parë i "31 Minuta" në “Opinion”!

Në programin e kësaj të hënë të “Opinion” do të transmetohet episodi i parë i "31 Minuta". Në këtë episod të parë do të trajtohen dy çështje të rëndësishme: ‘Kur pushteti raporton… për veten” dhe “Hotelet përballë Airbnb”.

Ky episod i parë do të transmetohet edhe në kanalet e YouTube dhe Facebook të “Opinion”. Lajmi është bërë i ditur me anë të promos të publikur po ashtu edhe në rrjetet sociale.

 

Sonte, në Opinion episodi i parë i "31 Minuta", vjen me dy çështje të rëndësishme: Kur pushteti raporton… për veten dhe Hotelet përballë Airbnb. Mos e humbisni në Opinion dhe në kanalet e Youtube dhe Facebook të programit.

‘31 Minuta’ zhvillohet në bashkëpunim mes Qendrës Shqiptare për Gazetari Cilësore dhe Opinion, me mbështetjen financiare të Zyrës së Marrëdhënieve me Publikun të Ambasadës së Shteteve të Bashkuara në Tiranë”, shkruhej krah postimit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 31 Minuta (@31minuta_show)

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF