KreuStil Jetese

Çiftet VIP të lindura gjatë 2015

Irina Shayk ndahet nga fituesi i ‘Topit të Artë’, Cristiano Ronaldo dhe hidhet në krahët e aktorit Bradley Cooper; Taylor Swift gjeti shpirtin binjak tek ish i dashuri i Rita Orës, producenti Calvi Harris; Richard Gere gjeti dashurinë tek Alejandra Silva; Alexander Skarsgard (Tarzani i ri), ka nisur një lidhje me modelen britanike Alexa Chung. Dhe më tej, bukuroshi Jude Law me psikologen Phillipa Coan për të arritur tek beqari i përjetshëm, Leonardo Di Caprio që ka zgjedhur të fejohet me modelen bionde të kopertinave Kelly Rorhback. Hidhini një sy çifteve të reja VIP të lindura gjatë këtij viti…

 

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF